Osiągnięcia 2020/2021
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia
|
Nauczyciel przygotowujący |
Nazwa konkursu/ zawodów sportowych |
Wynik |
|
Alicja Kaczmarek Szymon Lewandowski Zuzanna Duda Krzysztof Lewandowski Anna Kurkowska
|
Ewa Krzewicka |
XLIII edycja konkursu "Przyroda - Twój Przyjaciel" (LOP)
grudzień 2020 r.
|
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie
|
|
Szymon i Krzysztof Lewandowscy z rodziną Adam i Jakub Gutkowscy Zuzanna Duda Anna Kurkowska
|
Emilia Janiszewska |
Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa
Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi
grudzień 2020 r. |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie
|
|
Nikola Łukaszewicz Aleksandra Brudnowska Zuzanna Duda
|
Barbara Marciniak
Krzysztof Sochacki
|
I Festiwal Kolęd i Pastorałek Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi
luty 2021 r. |
I miejsce - kat. solo I miejsce - kat. duet II miejsce
|
1. |
Mateusz Magiera |
Beata Kosmalska |
Ogólnopolska Olimpiada ZADAŃ LOGICZNYCH
kwiecień 2021 r. |
dyplom laureata
|
|
Aleksandra Brudnowska |
Barbara Marciniak |
Wiosenny Konkurs Talentów
maj 2021 r. |
I miejsce |
2. |
Antonina Witkoś |
Jadwiga Sławińska Krzysztof Sochacki |
I Festiwal Pieśni Ludowej w Lucieniu
maj 2021 r. |
I miejsce "Złoty Kogucik" |
3. |
Martyna Szajnecka Oliwia Michalska |
Krzysztof Sochacki |
I Festiwal Pieśni Ludowej w Lucieniu
maj 2021 r. |
II miejsce "Srebrny Kogucik"
|
4. |
Maria Fudała |
Jadwiga Sławińska |
"Bezpiecznie na wsi mamy
czerwiec 2021 r. |
II miejsce |
5. |
Kewin Majewski |
Emilia Janiszewska |
"Bezpiecznie na wsi mamy
czerwiec 2021 r. |
II miejsce |
6. |
Szymon Michalak |
Elżbieta Włodarzewska |
VI Powiatowy i XX Gminny
Konkurs Recytatorski w Lucieniu czerwiec 2021 r.
|
II miejsce |
7. |
Hanna Grzegorczyk Lena Radziejewska Adam Rossa Wiktor Włodarzewski |
Grażyna Rutkowska |
Konkurs Plastyczny "Przyroda wiosną"
organizowany przez Oddział Ligi Ochrony Przyrody w Gostyninie.
czerwiec 2021 r.
|
I miejsce II miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
8. |
Magdalena Fudała |
Agnieszka Witkoś |
Konkurs Plastyczny "Przyroda wiosną"
organizowany przez Oddział Ligi Ochrony Przyrody w Gostyninie.
czerwiec 2021 r.
|
I miejsce |
9. |
Hanna Grzegorczyk |
Grażyna Rutkowska |
II Powiatowy Konkurs Plastyczny
organizowany przez Bibliotekę Publiczną
w Szczawinie - "Bohaterowie utworów Marii Kownackiej malowani dziecięcą wyobraźnią". czerwiec 2021 r.
|
II miejsce |
10. |
Adam Iwański |
Elżbieta Włodarzewska |
Konkurs Plastyczny "MOJA WIEJSKA KRAINA"
XII Ogólnopolski Plener Malarski
"U WÓJTA" czerwiec 2021 r.
|
I miejsce |