Osiągnięcia 2016/2017
L.p |
Imię i nazwisko ucznia
|
Nauczyciel przygotowujący |
Nazwa konkursu/ zawodów sportowych |
Wynik |
1. |
Zuzanna Kafarska
|
DANUTA KOSIŃSKA |
Konkurs tematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych z województwa mazowieckiego „Trzy matki Jana Pawła II - Emilia Wojtyła, Matka Boża i Ojczyzna”
Organizator: Centrum Myśli Jana Pawła II na zlecenie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty
Październik 2016 r. |
awans do (rejonowego) |
2. |
Zieliński Kacper Krysztofiak Kacper Pietruszyński Wiktor Bieniek Mateusz Kawczyński Jakub Toruniewski Witold Jagodziński Hubert Ryniec Jakub Borkowski Mateusz Długołęcki Adrian Osiński Mateusz Rędzikowski Kamil Stasiak Kacper |
LUCJAN LEWANDOWSKI |
ELIMINACJE POWIATOWE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH "PIŁKARSKIE 6"
Październik 2016 r. |
awans do powiatu
|
3. |
Zieliński Kacper Krysztofiak Marcin Pietruszyński Wiktor Bieniek Mateusz Kawczyński Jakub Stasiak Kacper Toruniewski Witold Jagodziński Hubert Długołęcki Adrian Ryniec Jakub Borkowski Mateusz Rędzikowski Kamil Osiński Mateusz
|
LUCJAN LEWANDOWSKI |
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH "PIŁKARSKIE 6"
Październik 2016 r. |
II miejsce |
4. |
Julita Zalewska |
TERESA BALCERZAK |
KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ 2016"
Listopad 2016 r. |
laureatka |
5. |
Zieliński Kacper Krysztofiak Marcin Pietruszyński Wiktor Stasiak Kacper Bieniek Mateusz Kawczyński Jakub Jagodziński Hubert Długołęcki Adrian Toruniewski Witold Osiński Mateusz Rędzikowski Kamil Borkowski Mateusz |
LUCJAN LEWANDOWSKI |
ELIMINACJE POWIATOWE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH
Listopad 2016 r. |
awans do powiatu
|
6. |
Zieliński Kacper Krysztofiak Marcin Pietruszyński Wiktor Stasiak Kacper Bieniek Mateusz Kawczyński Jakub Jagodziński Hubert Długołęcki Adrian Toruniewski Witold Borkowski Mateusz Witkoś Bartłomiej Staniszewski Daniel |
LUCJAN LEWANDOWSKI |
MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PICE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH
Grudzień 2016 r. |
II miejsce |
7. |
Zuzanna Kafarska |
BEATA KOSMALSKA |
POWIATOWY KONKURS BOŻONARODZENIOWY "MIŁOŚĆ OJCA"
Styczeń 2017 r. |
III miejsce |
8. |
Paulina Osińska |
ANNA NOWICKA |
POWIATOWY KONKURS LITERACKI "Moje niezapomniane Święta Bożego Narodzenia"
Styczeń 2017 r. |
III miejsce |
9. |
Zuzanna Kafarska |
DANUTA KOSIŃSKA |
Konkurs tematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych z województwa mazowieckiego „Trzy matki Jana Pawła II - Emilia Wojtyła, Matka Boża i Ojczyzna”
Organizator: Centrum Myśli Jana Pawła II na zlecenie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty
Styczeń 2017 r. |
awans do III etapu (wojewódzkiego) |
10. |
Zieliński Kacper Kawczyński Jakub Pietruszyński Wiktor Krysztofiak Marcin Borkowski Mateusz Stasiak Kacper Bieniek Mateusz Długołęcki Adrian Jagodziński Hubert Witkoś Bartłomiej Toruniewski Witold Staniszewski Daniel Kurek Mateusz Ryniec Jakub |
LUCJAN LEWANDOWSKI |
MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH
Marzec 2017 r. |
II miejsce |
11. |
Julia Jesionowska Adrianna Kafarska Magdalena Jurczyk Justyna Ryniec Weronika Dolatowska Oliwia Janiszewska Izabela Cywińska Maja Michalska Zuzanna Kafarska Martyna Śmiałkowska Aleksandra Pluskota Martyna Felińczak Weronika Pieczkowska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT KLAS GIMNAZJALNYCH
Marzec 2017 r. |
IV miejsce |
12. |
Marta Balcerzak Karolina Rędzikowska |
TERESA BALCERZAK |
KONKURS POLONISTYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH „JĘZYK POLSKI TRAKTUJĘ POWAŻNIE!” |
I miejsce |
13. |
Zieliński Kacper Kawczyński Jakub Pietruszyński Wiktor Krysztofiak Marcin Borkowski Mateusz Stasiak Kacper Bieniek Mateusz Długołęcki Adrian Jagodziński Hubert Witkoś Bartłomiej Toruniewski Witold Staniszewski Daniel Kurek Mateusz Kurkowski Adrian |
LUCJAN LEWANDOWSKI |
ZAWODY POWIATOWE W PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW Marzec 2017 r. |
III miejsce |
14. |
Zuzanna Kafarska |
DANUTA KOSIŃSKA |
Konkurs tematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych z województwa mazowieckiego „Trzy matki Jana Pawła II - Emilia Wojtyła, Matka Boża i Ojczyzna”
Organizator: Centrum Myśli Jana Pawła II na zlecenie Mazowieckiego Kuratorium Oświaty
Marzec 2017 r. |
laureatka |
15. |
Marta Balcerzak |
BEATA KOSMALSKA |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Maj 2017 r. |
wyróżnienie |
16. |
Uczniowie SP w Białotarsku |
EMILIA JANISZEWSKA |
Powiatowy konkurs ekologiczny "Zbiórka surowców wtórnych" |
II miejsce w kategorii "szkło"
|
17. |
Nikola Habel Zuzanna Duda |
KRZYSZTOF SOCHACKI BARBARA MARCINIAK |
"Gama 2017" Konkurs piosenki w Zwoleniu |
II miejsce |
18 |
Zuzanna Duda |
BARBARA MARCINIAK |
Konkurs czytelniczy biblioteka SP w Gostyninie |
I miejsce |
19. |
Karol Gontarek |
ANITA STEMPNIAK |
Powiatowy Konkurs Recytatorski w Lucieniu |
II miejsce |
20. |
Karol Gontarek |
ANITA STEMPNIAK |
Gminny konkurs Poezji Patriotycznej w Zwoleniu |
wyróżnienie |
21. |
Małgorzata Matecka Wiktoria Górecka Aleksandra Grudzińska Wanessa Kocanowska Roksana Kocanowska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Turniej Sztafet o Puchar Wójta Gminy Gostynia SP maj 2017 |
I miejsce
|
23. |
Martyna Śmiałkowska Adrianna Kafarska Martyna Michalska Julita Zalewska Kinga Garstka Aleksandra Pluskota
|
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Turniej Sztafet o Puchar Wójta Gminy Gostynia Gimnazjum
maj 20017 |
I miejsce |
24. |
Martyna Felińczak Adrianna Kafarska Martyna Michalska Aleksandra Pluskota Oliwia Janiszewska Zuzanna Kafarska Jzabela Cywińska Julia Jesionowska Weronika Dolatowska Marta Jurczyk Martyna Śmiałkowska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt
marzec 2017 |
IV miejsce |
23. |
Martyna Śmiałkowska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Liga Lekkoatletyczna Bieg na 400m
maj 2017 |
II miejsce |
25. |
Martyna Śmiałkowska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Ogólnopolski Bieg Terenowy z okazju Uchwalenia Konstytucji 3 maja
maj 2017 |
I miejsce |
26. |
Martyna Michalska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Ogólnopolski Bieg Terenowy z okazju Uchwalenia Konstytucji 3 maja
maj 2017 |
II miejsce |
27. |
Adrianna Kafarska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
Ogólnopolski Bieg Terenowy z okazju Uchwalenia Konstytucji 3 maja
maj 2017 |
I miejsce |
28. |
Adrianna Kafarska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
XIII edycja ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Biega"
maj 2017 |
II miejsce |
29. |
Małgorzata Matecka Wiktoria Górecka Roksana Kocanowska Wanessa Kocanoeska Alicja Kaczmarek Martyna Szajnecka Eliza Wojtaszewska Oliwia Sapińska Judyta Zielińska |
ANETA JĘDRZEJCZAK |
"Kibicomania" Szkół Podstawowych
maj 2017 |
III miejsce |
30. |
Weronika Kijek |
BARBARA MARCINIAK |
Konkurs plastyczny "Przyroda w GWPK"
pażdziernik 2016 |
III miejsce |
31. |
Zuzanna Duda Nikola Habel |
BARBARA MARCINIAK KRZYSZTOF SOCHACKI |
Konkurs piosenki w Zwoleniu |
II miejsce |
32. |
Maria Szczęsna Justyna Terpińska |
BARBARA MARCINIAK |
Młodsza Liga Szkolna Zwoleń
maj 2017 |
IV miejsce |
33. |
Nikola Habel |
BARBARA MARCINIAK |
Konkurs ortograficzny SP Sokołów
czerwiec 2017 |
III miejsce |
34. |
Oliwia Pluskota |
JADWIGA SŁAWIŃSKA |
"Znam przyrodę GWPK" konkurs plastyczny |
wyróżnienie |
35. |
Mateusz Magiera |
JADWIGA SŁAWIŃSKA |
Powiatowy konkurs recytatorski "Śpieszmy się kochać ludzi"
maj 2017 |
II miejsce |
36. |
Karolina Wojtczak Oliwia Kłos Kacper Tomczak Patryk Gałecki |
JADWIGA SŁAWIŃSKA |
Gminny Trójbój Lekkoatletyczny dla Najmłodszych |
III miejsce |
37. |
Oliwia Chrobot Marta Wichrowska Mateusz Matuszewski Szymon Tyszkiewicz |
ELŻBIETA WŁODARZEWSKA |
Gminny Trójbój Lekkoatletyczny dla Najmłodszych |
III miejsce |
38. |
Bartłomiej Matecki Mateusz Zieliński |
GRAŻYNA RUTKOWSKA |
"Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów" SP w Zwoleniu
kwiecień 2017 |
III miejsce |
39. |
Antonina Witkoś |
Powiatowy konkurs recytatorski "Śpieszmy się kochać ludzi"
maj 2017 |
wyróżnienie |
|
40. |
Wszystkie dzieci oddziału przedszkolnego |
"Ruszaj się w Disney Junior" akcja ogólnopolska Akademii Zdrowego Przedszkolaka |
udział certyfikaty
|