Osiągnięcia 2013/2014
L.p |
Imię i nazwisko ucznia
|
Nauczyciel przygotowujący |
Nazwa konkursu/ zawodów sportowych |
Wynik |
1. |
Maciej Szczęsny Erwin Woźniak Norbert Cieślak Artur Ujazdowski Patryk Kawczyński Michał Stasiak Mateusz Jesionowski Bartłomiej Włodarzewski Konrad Seweryniak Bartek Zalewski |
Lucjan Lewandowski |
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POWIATU "PIŁKARSKICH 6" CHŁOPCÓW
Październik 2013 r.
|
II miejsce |
2. |
Maciej Szczęsny Erwin Woźniak Norbert Cieślak Artur Ujazdowski Patryk Kawczyński Michał Stasiak Mateusz Jesionowski Bartłomiej Włodarzewski Konrad Seweryniak Bartek Zalewski
|
Lucjan Lewandowski |
MISTRZOSTWA POWIATU "PIŁKARSKICH 6" CHŁOPCÓW
Październik 2013 r. |
IV miejsce |
3. |
Maciej Szczęsny Erwin Woźniak Norbert Cieślak Artur Ujazdowski Patryk Kawczyński Michał Stasiak Mateusz Jesionowski Bartłomiej Włodarzewski Konrad Seweryniak Bartek Zalewski |
Lucjan Lewandowski |
MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Listopad 2013 r. |
III miejsce |
4. |
Wiktor Pietruszyński Jakub Kawczyński Mateusz Bieniek Szymon Kłos Kacper Stasiak Adrian Długołęcki Jurek Różycki Kuba Suwalski Dawid Dębczak Kacper Zieliński |
Lucjan Lewandowski |
MISTRZOSTWA POWIATU "PIŁKARSKICH 6" CHŁOPCÓW
Wrzesień 2013 r. |
III miejsce |
5. |
Zuzanna Kafarska Maja Michalska |
Marzena Sikora |
IV POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ SP 1 Gostynin
Listopad 2013 r. |
III miejsce w kategorii duety |
6. |
Justyna Gościniak Patrycja Pol Karolina Rosiak Anna Rutkowska Patrycja Szmydt Natalia Terpińska Klaudia Ziółkowska Bartłomiej Włodarzewski |
Teresa Balcerzak |
VII EDYCJA KONKURSU PROFILAKTYCZNEGO "MŁODOŚĆ BEZ NAŁOGÓW" Sierakówek
Listopad 2013 r. |
III miejsce |
7. |
Żaneta Pirowska |
Teresa Balcerzak |
KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ 2013" MCK Gostynin
Listopad 2013 r. |
laureatka (wyłoniono 19 prac z 400) |
8. |
Zuzanna Kafarska |
Marzena Sikora |
V PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ W SZCZAWINIE KOSCIELNYM
Listopad 2013 r. |
wyróżnienie |
9. |
Patrycja Pol |
Marzena Sikora |
XIX PRZEGLĄD PIOSENKI PODRÓŻNEJ "JESIEŃ 2013" MCK Gostynin
Listopad 2013 r. |
I miejsce |
10. |
Izabela Cywińska Oliwia Janiszewska Anita Garstka Julita Garstka Adrianna Kafarska |
Aneta Jędrzejczak |
XVI MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Listopad 2013 |
III miejsce |
11. |
Wiktoria Lewandowska Patrycja Pol klasa III gimnazjum |
Teresa Balcerzak |
ZWIAD PO GOSTYNIŃSKO - WŁOCŁAWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM |
I miejsce |
12. |
Julia Szajnecka Izabela Zielińska klasa I gimnazjum |
Teresa Balcerzak |
ZWIAD PO GOSTYNIŃSKO - WŁOCŁAWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM |
II miejsce |
13. |
Karolina Pietruszewska iJustyna Gościniak Aleksandra Złotowska Michał Stasiak Dominik Seklecki |
Teresa Balcerzak |
ZWIAD PO GOSTYNIŃSKO - WŁOCŁAWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM |
wyróznienie |
14. |
Wiktor Pietruszyński Marcin Krysztofiak Jakub Kawczyński Mateusz Bieniek Szymon Kłos Kacper Zieliński Kacper Stasiak Adrian Długołęcki Bartłomiej Witkoś |
Lucjan Lewandowski |
XVI Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych
17.01.2014 r |
III miejsce |
15. |
Izabela Cywińska Maja Michalska Oliwia Janiszewska Aleksandra Pluskota Paulina Bawej Anita Garstka Julita garstka Adrianna Kafarska Matryna Felińczak |
Aneta Jędrzejczak |
XVI Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych 16.01.2014 r |
III miejsce |
16. |
Dominika Sobańska |
Teresa Balcerzak |
Konkurs Prymasa Tysiąclecia „Być jak...? Miłość na co dzień" |
finalistka |
17 |
Norbert Cieślak Erwin Woźniak Maciej Szczęsny Artur Ujazdowski Michał Stasiak Mateusz Pluskota Konrad Seweryniak Bartek Zalewski Mateusz Jesionowski Patryk Kawczyński Bartłomiej Włodarzewski
|
Lucjan Lewandowski |
POWIATOWE ZAWODY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W UNIHOKEJU 12 marca 2014 |
I miejsce |
18 |
Patrycja Kafarska Marcin Krysztofiak Wiktor Pietruszyński |
Elżbieta Matysek |
II Gminny Rambit Ekologiczny w Teodorowie 14 maja 2014 |
I miejsce |
19 |
Sabina Szajnecka, Justyna Pawlak, |
Grażyna Rutkowska |
VI PowiatowyFestiwal Piosenki o Zdrowiu zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Gostyninie. 14 maja 2014r. |
I miejsce |
20 |
Zofia Szajnecka, Sabina Szajnecka. |
Grażyna Rutkowska |
Konkurs „Mam talent” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zwoleniu, 16.05.2014 |
I miejsce |