Dzień spódnicy w naszej szkole!

Czy słyszałeś w okolicy, że jest dzisiaj Dzień Spódnicy? Odkryj łydkę, pokaż nogi wszak to pomysł jest niedrogi. Zastąp swą spódnicą spodnie i wyglądaj dzisiaj modnie!

30 października przypada światowy Dzień Spódnicy. Samorząd Uczniowski postanowił, że w tym roku nasza uczniowska społeczność, mimo że z niewielkim przyspieszeniem, będziemy celebrować w naszych szkolnych progach to święto. Moda na uczczenie tej części damskiej garderoby przywędrowała do nas zza oceanu, ale nikt nie pamięta już, kto był jej pomysłodawcą. Grunt, że w tym dniu spodnie ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby. Były więc spódnice kwieciste, spódnice falbaniaste, w kropki, w kratkę oraz obowiązkowo spódniczki mini. Do wspólnej zabawy włączyły się wszystkie dziewczynki począwszy od punktu przedszkolnego na 8 klasie skończywszy.Dziękujemy wszystkim dziewczętom, które przyłączyły się do akcji zainicjowanej prze wszechobecny Samorząd Uczniowski.