Jesteś tutaj:
  1. Start

Wycieczka do Sierpca

2 października 2018 r. uczniowie klasy I –IV wraz z wychowawcami  wybrali się na wycieczkę do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, gdzie czekały na nich liczne atrakcje.

Dobra passa naszych piłkarek

3.10.2018 na boisku ORLIK  przy ul. Sportowej odbyły się kolejne zawody piłkarskie tym razem rywalizowały ze sobą starsze roczniki - 2005/04/03.

Wycieczka do Płocka z okazji Dnia Chłopaka

28 września uczniowie klasy V, VI i VII świętowali Dzień Chłopaka w bardzo przyjemny sposób. Jaki? Wspólnie ze swoimi wychowawcami Panią Teresą Balcerzak, Elżbietą Matysek, Anitą Stempniak  i Magdaleną Lebiodą zarówno chłopcy świętujący swój dzień, jak i towarzyszące im...

Piłkarskie szóstki dziewcząt

W środę, 26 wrzenia 2018 r. na boisku ORLIK  przy ul. Sportowej odbyły się pierwsze szkolne zawody piłkarskie w nowym roku szkolnym.

W XXI Mistrzostwach Powiatu rywalizowały ze sobą młode piłkarki

z rocznika 2006 i młodsze.