Nocka w szkole - czas START!

Późnym popołudniem 27 września 2019 roku uczniowie obu klas starszych (IV – VIII) przybyli do szkoły, aby wspólnie spędzić piątkowy wieczór, całą noc, a także sobotni poranek. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej zabawy przy najnowszych przebojach dyskotekowych. Kolejnym punktem naszej wspólnej zabawy była przepyszna kolacja, ufundowana przez Radę Rodziców, po której zaraz przyszedł czas na karaoke, które cieszyło się jeszcze większym powodzeniem niż wspólne tańce. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swoje muzyczne talenty, ale co więcej, na potwierdzenie powiedzenia: „śpiewać każdy może – jeden lepiej, a drugi trochę gorzej”, do wspólnych śpiewów dołączyły się również nasze Panie, które niestety nie posiadają talentu muzycznego, ale przecież to o dobrą, a przede wszystkim wspólną zabawę chodzi w tym wszystkim. Kiedy zaczęły nas już boleć gardła od wspólnego śpiewu wzięliśmy się za przygotowanie sal, gdzie mieliśmy spędzić noc. Mimo później pory nie udaliśmy się jeszcze na zasłużony odpoczynek, a podjęliśmy wyzwanie i  rozpoczęliśmy gimnastykę umysłową grając w różnego rodzaju gry planszowe. Na zakończenie długiego wieczoru przyszedł czas na wieczorny seans filmowy. Mimo, że wszyscy byliśmy zmęczeni, w klasach rozmowom i śmiechom nie było końca do samego rana.

W pierwszej w historii naszej szkoły imprezie „Nocka w szkole” towarzyszyły nam Pani Beata Kosmalska, Anita Stepmniak, Aneta Jędrzejczak, a także Pani Magdalena Lebioda. Towarzyszyli nam również Rodzice, którzy chyba też dobrze się z nami bawili. Dziękujemy i czekamy na kolejne tego typu wydarzenia.