Nowi członkowie Samorządu Uczniowskiego

18 września 2019 roku  zostały przeprowadzone wybory na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Zastępcy Przewodniczącego, a także Skarbnika. Uczniowie będący w Samorządach Klasowych przybyli na zebranie z Opiekunem Samorządu – Magdaleną Lebiodą w celu wybrania zarządu na nowy rok szkolny 2019 / 2020.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach głosowania Przewodniczącym Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Białotarsku został uczeń klasy VIII – Rafał Śmiałkowski.

Zastępcą przewodniczącego jest uzennica klasy VIII – Zuzanna Fudała wraz z uczennicą klasy VII – Martyną Szajnecką.

Natomiast Skarbnikiem Samorządu Uczniowskiego został Dominik Wesołowski z klasy VIII, Adam Gutkowski i Bartosz Pietruszyński z klasy VII.

Dziewczęta z klasy VI – Zofia Szajnecka, Sabina Szajnecka i Maria Szczęsna zostały powołane do sekcji dekoracyjnej.

Gratulujemy nowemu Samorządowi. Liczymy, że swoimi ciekawymi pomysłami szybko pozyska sympatię społeczności szkolnej.