Szkolna Kasa Oszczędności uczy nas gospodarności

Proszę szanownej publiczności!

Oszczędzanie nie jest rzeczą złą,

a najwięcej o oszczędności

powie Wam nasze SKO!

Od kilku lat w naszej szkole działa Szkolne Koło Oszczędności prowadzone przez Panią Magdalenę Lebiodę. Uczniowie różnych klas aktywnie włączają się w samo oszczędzanie, a przy tym biorą udział w konkursach: „Mistrz Oszczędzania”, „Najsystematyczniej oszczędzający uczeń” i „Najlepiej oszczędzająca klasa”, organizowanych cyklicznie w ramach działalności Szkolnej Kasy Oszczędności .

W tym roku szkolnym tytuł Mistrza Oszczędzania i Najsystematyczniej oszczędzającego ucznia powędrował do Karola Gontarka z klasy VII.

Natomiast najlepiej oszczędzającą klasą w szkole dzięki zaangażowaniu Marty Wichrowskiej, Oliwii Witczak, Szymona Gientki, Adriana Zalewskiego i Mateusza Matuszewskiego powędrował do klasy III. Klasa w przeliczeni na jednego ucznia uzbierała 95 złotych.

Gratulujemy wszystkim i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Opiekun SKO:

Magdalena Lebioda