YOU CAN SING AND DANCE 2019

Tegoroczny konkurs piosenki i tańca przypadł w tym roku na Pierwszy Dzień Wiosny. Jak co roku rozegrała się bitwa o miano najlepszego wokalisty i zespołu tanecznego w trzech kategoriach:

W gronie najlepszych Juniorów naszej szkołyznaleźli się:

1. Weronika Winiecka, Zuzia Kawczyńska, Zosia Wilk oraz Filip Rybicki z Oddziału przedszkolnegow piosence „Mucha w mucholocie”.
  2. Zespół z klasy I SP pod wodzą Bartka Mateckiego w piosence „Wiosenne porządki”.
  3. Bartosz Miziołek, Sebastian Ignaczak oraz Alan Kłos z klasy II SPw piosence „Powrót bocianów”.
  4. Wyróżnienie otrzymały reprezentantki grupy przedszkolnej Smerfy za wykonanie piosenki „Jesteśmy Jagódki”.

W kategorii Youngster zwycięzcami zostały:

1.  Julia Brzezińska (kl.III A gimnazjum) w piosence „Buc”.
  2.  Katarzyna Gontarek (kl.VII) w piosence „Tamta dziewczyna”.
  3.  Ewelina Bawej (kl.III B gimnazjum) w piosence „Latawce, dmuchawce”.
  1. Wyróżnienie otrzymała Martyna Szajnecka z kl.VI za wykonanie piosenki „Chodź, pomaluj mój świat”.

W trzeciej kategorii Najlepszy Zespół trzy pierwsze miejsca przedstawiały się następująco:

1. Zespół z kl.VI TEEN STARS zatańczył do przeboju pt. „Timber”.
  2. Zespół z kl. III B gimnazjum GRUPA JACKA SOPLICY wystąpił w piosence pt. „Taniec z Belgijką”.
  3. Zespół z kl.VIII TOP TEENS zatańczył do przeboju „Jakbyś mnie zechciał”.
  4. Wyróżnienie otrzymał zespół z kl.V COOL KIDS za taniec do piosenki „Dura”.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu !!! Zapraszamy do Galerii, gdzie można podziwiać naszych artystów.