I DZIEŃ WIOSNY 2019

Pierwszy Dzień Wiosny, jak co roku, jest dniem wyjątkowym. Pierwsze dwie godziny lekcyjne przeznaczone były tradycyjnie, na naukę. Choć nie wszyscy uczniowie naszej szkoły przyjęli tradycyjną rolę ucznia. Niektórzy z nich podjęli wyzwanie i stanęli po drugiej stronie biurka, prowadząc zajęcia z młodszymi kolegami.

Od trzeciej godziny lekcyjnej szkoła zamieniła się w miejsce pełne pozytywnej energii, tańców i śpiewów. Uczniowie dali z siebie wszystko w konkursie You Can Sing and Dance, przygotowując układ taneczny przez kilkuosobowy zespół klasowy oraz prezentując swój wokal w wiosennej piosence.

Trzecią część szkolnego Dnia Wiosny wypełniły konkursy i zmagania międzyklasowe. Tu także nie zabrakło chętnych do m.in. kozłowania czy „tańca brzucha” z pomocą hula hop na czas, wykonania fryzury wieczorowej, czy wykazania się kreatywnością i prezencją podczas prezentacji stroju sezonu Wiosna 2019. Oto jak przedstawiają się wyniki tych zmagań:

Miejsce 1:   Klasa VIII

Miejsce 2:   Klasa 3A gimnazjum

Miejsce 3:   Klasa VII

Wyróżnienie:  Klasa VI

A wszystko i tak najlepiej obejrzeć na zdjęciach J