Plastikowe nakrętki pilnie poszukiwane! Podsumowanie zbiórki!

Od kilku już lat bardzo aktywnie zarówno uczniowie, ich rodzice, a także grono pedagogiczne naszej szkoły włączają się w zbiórkę nakrętek, która jest prowadzona przez Panią Magdalenę Lebiodę. Przez cały rok szkolny skrupulatnie liczymy korki i zapisujemy kto ile nakrętek przynosi. Musimy przyznać, że jesteśmy pełni podziwu dla niektórych uczniów bo naprawdę liczba zbieranych przez nich nakrętek jest imponująca.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy w tym roku przynosili nakrętki:

Oddział przedszkolny

Klasa IIa gimnazjum

Witkoś Bartłomiej – 650 nakrętek

Mateusz Osiński – 1517 nakrętek

Serdecznie gratulujemy  Krzysztofowi Gołembiewskiemu z klasy czwartej. Jesteśmy pełni podziwu. Krzysio oczywiście za swoje zaangażowanie w zbiórkę nakrętek został nagrodzony, co mamy nadzieję, że zmotywowało go do równie aktywnego udziału w zbieranie korków w przyszłym roku szkolnym.

Mimo wspaniałych efektów zbiórki nakrętek jakie przedstawiliśmy powyżej z przykrością musimy stwierdzić, że jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w naszej szkole uczy się aż 198  uczniów, to              te 24 osób które wymienione zostały wyżej to naprawdę bardzo niewiele. No cóż jedyne co możemy - to mieć nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym pozostali uczniowie naszej szkoły aktywniej włączą się w tą akcję.

Jak co roku przyznaliśmy też nagrodę dla klasy, która w przeliczeniu na jednego ucznia nazbierała najwięcej nakrętek. No i chyba dla nikogo zaskoczeniem nie jest, że dzięki zaangażowaniu Krzysztofa Gołembiewskiego, ale także innych uczniów i samego wychowawcy,  nagrodę tę przekazaliśmy na ręce przewodniczącego klasy IV bo to właśnie ta klasa w przeliczeniu na jednego ucznia uzbierała najwięcej nakrętek.

Jesteśmy dumni, że  wielu osobom nie jest obojętny los innych. Dziękujemy, że  w tak prosty sposób włączyliście się w akcję charytatywną zbierania plastikowych nakrętek na rzecz chorych dzieci.

Dziękujemy Wam za Wasza wrażliwość na problemy innych i mamy nadziej, ze w przyszłym roku również będziecie aktywnie brać udział w zbiórce.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy tak aktywnie włączyli się w naszą akcję i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie uda nam się uzbierać jeszcze więcej plastikowych nakrętek.

Ostatnia praca domowa w tym roku szkolnym – nawet w czasie wakacji zbierajcie plastikowe  nakrętki!

Opiekun akcji „Plastikowe nakrętki pilnie poszukiwane”:

Magdalena Lebioda