Polska biega

W piątek, 11 maja 2018 r. na terenie Stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbył się Bieg Europejski w ramach akcji Polska Biega.

Zawodnicy w biegu terenowym mieli do pokonania w zależności od wieku 1000 bądź 2000 metrów.

Odbyła się również konkurencja biegu mamy i przedszkolaka na dystansie 200 m.

Zawody zorganizował MOSiR Gostynin.

Z naszej szkoły w tej akcji wystąpili Filip Rybicki z mamą w biegu na dystansie 200 m oraz Patryk Rybicki uczeń klasy V. Patryk miał do pokonania 1000 m.

Filip z mamą zajęli III miejsce, Patryk w swojej kategorii również wywalczył miejsce na podium – III.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów

Szczegółowe wyniki oraz fotorelacja z zawodów: https://gostynin.info/informacje/bieg-europejski-na-stadionie-mosir-zdjecia-wyniki/

Aneta Jędrzejczak