Kiermasz książek

W dniu 14 grudnia w bibliotece szkolnej zorganizowano kiermasz książek. Wydarzenie to miało na celu zachęcenie uczniów do czytania oraz stworzenie przyjaznej przestrzeni dla miłośników książek.
Na stoiskach kiermaszu można było znaleźć bogaty wybór literatury dostosowany do różnych grup wiekowych. Klasyki literatury, nowości wydawnicze i pozycje dedykowane najmłodszym – każdy znalazł coś interesującego. Książki, dostępne były w atrakcyjnych cenach, co dodatkowo zachęciło do zakupów.
Kiermasz książkowy zakończył się sukcesem, przyciągając liczne grono uczniów.
To wydarzenie nie tylko promowało czytanie, ale również wzmacniało społeczność szkolną, tworząc przestrzeń do dzielenia się książkowymi pasjami. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa przyczyni się do długotrwałego zainteresowania czytaniem wśród naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnych literackich spotkań w bibliotece!
Organizatorzy kiermaszu: Barbara Fudała, Joanna Bigielmajer, Dorota Stępniak.