Pożegnanie Absolwentów

"Do zobaczenia w dorosłym życiu.
Na innej drodze, na innym szlaku..."
Pożegnania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza gdy przychodzi pożegnać się po latach spędzonych w murach szkoły.
22 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie Absolwentów. Uczniowie klasy VIII przedstawili montaż słowno - muzyczny i prezentację multimedialną, która przypomniała najpiękniejsze chwile spędzone w szkole. Starszych kolegów pożegnali również uczniowie klasy VII.
Pan Dyrektor, Paweł Pilichowicz, pogratulował Absolwentom ukończenia szkoły. Życzył im wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, spełnienia marzeń i powodzenia w szkole średniej.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Pani Ewelina Stępień i Barbara Fudała wręczyły podziękowania uczniom za całoroczną działalność w Samorządzie Uczniowskim oraz Szkolnym Kole Wolontariatu.
Zapraszamy do fotorelacji.
Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt zakupiony w programie #LaboratoriaPrzyszłości