Podziękowanie od Animal Ghost

W dniu 9 marca 2023 r. naszą szkołę odwiedziła Pani Barbara Wichrowska, właścicielka domu tymczasowego dla zwierząt z Fundacji dla Zwierząt Animal Ghost w Gostyninie. Pani Barbarze towarzyszył jeden z podopiecznych, który wabi się Merdek i szuka ciepłego domku. Uczniowie chętnie wysłuchali rad pani Basi na temat opieki i pielęgnacji zwierząt oraz jak miło można spędzić z nimi czas. Nasz gość zachęcał do polubienia strony FB, aby w razie zaginionego pieska łatwiej i szybciej mógł odnaleźć swój dom. Na szkolnym korytarzu można było podziwiać galerię milusińskich naszych uczniów. Przekazaliśmy również zebraną karmę dla podopiecznych fundacji. Dziękujemy uczniom, którzy zaangażowali się w akcję zbiórki karmy zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu.
Zachęcamy wszystkich do śledzenia strony internetowej fundacji Animal Ghost na portalu Facebook, gdyż wiele zwierzątek szuka domku.