LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - film z okazji Dnia Babci i Dziadka

Jak przygotować ustawienia kamery? Jak wykorzystać gimbal podczas pracy z kamerą? Co nagrać a czego nie, aby  zebrany materiał był odpowiedni do zmontowania filmu? Na takie pytania musieli dzisiaj odpowiedzieć sobie wybrani uczniowie z klasy VII i VIII. W związku z uroczystością z okazji Dnia Babci i Dziadka w klasach młodszych w/w uczniowie w ramach nabywania nowych umiejętności foto – video z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości postanowili nagrać film dla dziadków uczniów klas I – III. Uczniowie klas młodszych stanęli przed kamerą i z przejęciem opowiadali o swoich kochanych babciach i dziadkach. Cały proces nagrywania filmów dostarczył operatorom kamery, jak i młodym aktorom, sporo emocji. Uczniowie pozyskali dużo wiedzy technicznej z zakresu filmowania oraz pracy z gimbalem. Zebrany materiał video oraz zeskanowane zdjęcia uczniowie wykorzystają do zmontowania filmu, który będzie na pewno miłą niespodzianką dla zaproszonych na uroczystość dziadków. Z niecierpliwością czekamy na efekt ich pracy.