Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Wizyta przedstawicielki Fundacji Dla Zwierząt Animal G(h)ost

W środę 23 lutego naszą szkołę odwiedziła Pani Barbara Wichowska zajmująca się głównie domami tymczasowymi, opieką stałą oraz weterynaryjną podopiecznych Fundacji Dla Zwierząt Animal G(h)ost.

Pani Barbarze towarzyszył jeden z podopiecznych wabiący się Reszka. Uczniowie byli zachwyceni wizytą zwierzątka, które podczas spotkania było niezwykle spokojne i nieśmiałe.
Pani Wichowska opowiedziała dzieciom o opiece sprawowanej nad zwierzętami, a uczniowie mogli podzielić się wrażeniami na temat swoich zwierzątek domowych.
Po miłym spotkaniu przekazaliśmy zebrane dla schroniska artykuły, które przynieśli uczniowie naszej szkoły. Dziękujemy bardzo za odwiedziny, a naszym uczniom za duże zaangażowanie w akcje organizowane w naszej szkole.