Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Plastikowe nakrętki pilnie poszukiwane! - podsumowanie

Kolejny rok szkolny za nami, a wraz z nim kolejna już akcja zbierania plastikowych nakrętek, i przeznaczania ich na cele charytatywne.
W tym roku zebrane przez nas nakrętki przeznaczyliśmy na pomoc Adasiowi Augustyniakowi.
Zbierając nakrętki skrupulatnie zliczamy każdą sztukę i na koniec akcji wyłaniamy ucznia, który przez cały czas trwania zbiórki przyniesie najwięcej plastikowych nakrętek.
Dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że kolejny, a dokładnie już 8 rok z rzędu uczniem, który najaktywniej włącza się w akcję „Plastikowe nakrętki pilnie poszukiwane” jest Krzysztof Gołembiewski.
Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów.
Wszystkim osobom aktywnie włączającym się w prowadzoną przez nas zbiórkę bardzo dziękujemy i zachęcamy do kontynuowania działań w przyszłym roku szkolnym.