Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elekrtośmieci".

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Praktyczną stroną jest zbiórka elektrośmieci prowadzona we współpracy z placówkami oświatowymi na terenie całego kraju. W zamian za uzbierane kilogramy szkoły otrzymują nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego,  materiałów biurowych i tuszy lub tonerów.

Serdeczne podziękowania za udział i pełne zaangażowanie w akcje zbiórki elektro odpadów.
Wspólnie udało nam się uzbierać 3227 kilogramow zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
W nagrodę, jako szkoła, otrzymaliśmy bon w wysokości 484 zł do wykorzystania na nagrody rzeczowe
w postaci sprzętu sportowego bądź materiałów biurowych.
Koordynatorem akcji była Pani Emilka Janiszewska.