ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY ROZSTRZYGNIĘTY

Nadszedł długo oczekiwany moment rozstrzygnięcia Świątecznego konkursu plastyczno-językowego 2020. Celem konkursu było m.in. motywowanie do poszerzania wiedzy o zwyczajach świątecznych na świecie, doskonalenie umiejętności tworzenia krótkich wypowiedzi pisemnych w języku angielskim oraz doskonalenie umiejętności plastycznych.

Zaproszenie do udziału w konkursie otrzymały klasy V-VIII naszej szkoły. Oto młodzi, kreatywni twórcy, którzy wykazali się silną wolą i olbrzymią starannością, aby zaprezentować swoje prace:

Klasa V: Oliwia Chrobot, Wiktor Cywiński, Szymon Gientka, Michał Gralak, Kewin Majewski, Mateusz Matuszewski, Jakub Tyszkiewicz, Szymon Tyszkiewicz, Oliwia Witczak oraz Adrian Zalewski.

Klasa VI: Zuzanna Przygodzka, Jakub Gutkowski oraz Mateusz Magiera

Klasa VII: Zuzanna Duda, Weronika Kijek, Michał Kurek, Anna Kurkowska, Krzysztof Lewandowski, Maria Szczęsna oraz Justyna Terpińska.

Klasa VIII: Adam Gutkowski, Alicja Kaczmarek, Szymon Lewandowski, Oliwia Michalska oraz Martyna Szajnecka.

Jury, składające się z nauczycieli oraz pracowników szkoły, spośród wszystkich uczestników wyłoniło zwycięzców konkursu:

• z klasy 5 – Szymona Tyszkiewicza
  • z klasy 6 – Mateusza Magierę
  • z klasy 7 – Annę Kurkowską
  • z klasy 8 – Martynę Szajnecką

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu. Dla zwycięzców zaś gromkie brawa i gratulacje!!! A na najbliższy, piękny czas kolędowania, składam serdeczne życzenia:

Świąt pełnych radości, ciepła i niekończącej się nadziei,

a w Nowym 2021 Roku dużej dawki optymizmu i wytrwałości

do podejmowania kolejnych wyzwań.

Organizator konkursu:

Agnieszka Izydorczyk