Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych

10 stycznia 2020 r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych. Uczestnicy pisali test, który składał się z 26 pytań. Do każdego pytania podane były cztery odpowiedzi, z których przynajmniej jedna była prawidłowa. Za bezbłędnie rozwiązany test można było otrzymać 208 punktów.

Najlepsze wyniki (powyżej średniej krajowej):

na poziomie 2 (klasy IV – VI) uzyskali:

1. Magdalena Jabłońska , klasa VI – 156 pkt.
  2. Mateusz Magiera, klasa V – 154 pkt.

na poziomie 3 (klasy VII – VIII) uzyskali:

1. Sebastian Kurek, klasa VIII – 160 pkt.
  2. Adam Pyszkowski, klasa VIII – 152 pkt.
  3. Rafał Śmiałkowski, klasa VIII – 152 pkt.

Pozostali uczniowie biorący udział w olimpiadzie:

Poziom 1 (klasy I – III): Adam Witkoś, Bartłomiej Matecki

Poziom 2 (klasy IV – VI): Maria Szczęsna, Oliwia Pluskota, Nikola Habel, Zofia Szajnecka, Katarzyna Bobrowska, Maja Maślanka, Marcel Miłek, Adrian Zalewski, Krzysztof Lewandowski, Michał Kurek, Anna Kurkowska, Marta Wichrowska.

Poziom 3 (klasy VII – VIII): Adam Gutkowski,  Patryk Rybicki, Michał Zalewski, Martyna Szajnecka, Bartosz Pietruszyński.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplom uznania.

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.