BREWERIE 2012 w Centrum Kultury w Gostyninie

W piątek 22 czerwca w gostynińskim przeglądzie tanecznym i teatralnym „Brewerie`2012”wzięli udział nasi uczniowie i zaprezentowali spektakl „Korczak”.
W przedstawieniu wystąpili: Iza Brzezińska, Wiktoria Jóźwiak, Justyna Suwalska, Patrycja Pol, Iza Rutkowska, Sylwia Bieniek, Bartłomiej Włodarzewski, Adrian Kieszkowski i Krzysztof Kurek. Za udział przyznawano pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Jury w składzie: Aleksandra Ciesielska (przewodniczący), Jolanta Bigus, Jakub Bogulewski, Krzysztof Koper oceniało zespoły,  zwracając uwagę na ogólny wyraz artystyczny, kostiumy, układy taneczne i wiele innych elementów, które można było oglądać podczas prezentacji teatralnych i tanecznych.

- W związku z tym, że „Brewerie" to przegląd, nie zaś konkurs jury wyróżniało poszczególne elementy występów każdej z grup - kostiumy, choreografię, energię, poczucie rytmu. Nie przyznawaliśmy miejsc, co w moim odczuciu było bardzo rozsądną decyzją ze strony organizatorów, gdyż różnorodność stylowa jaką mogliśmy podziwiać była imponująca i bardzo trudno byłoby wybrać najlepszych, pośród tylu fantastycznych wykonawców, dotyczy to zarówno części teatralnej, jak i tanecznej. - powiedziała w wywiadzie dla portalu terazGostynin.pl Pani Aleksandra Ciesielska Przewodnicząca Komisji Jury Brewerie `2012 - To wspaniałe doświadczenie móc podziwiać zapał, zaangażowanie i pasję jaką zarówno dzieci, jak i młodzież wkładają w to, co robią. Dopracowane choreografie, przepiękne kostiumy, niesamowita energia i wdzięk, a także świadomość ile pracy trzeba było włożyć w przygotowanie tych wszystkich występów, to wszystko godne jest największych słów uznania – dodaje.

Teatr z Gimnazjum w Białotarsku „Korczak”- prowadzenie, scenariusz, reżyseria, oprawa plastyczna i muzyczna Teresa Balcerzak.

Dyplom i statuetka „Brewerie `2012” za ogólny wyraz artystyczny, dojrzałość przekazu i przesłanie

UWAGA: WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z IMPREZY ZNAJDZIESZ NA STRONIE TERAZ GOSTYNIN