Zakończenie roku szkolnego klasy III gimnazjum

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy trzeciej Gimnazjum w Białotarsku świętowaliśmy 23 czerwca 2016 roku.

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy za stuprocentową frekwencję i osiągnięcia sportowe oraz nagrody za aktywną działalność w samorządzie uczniowskim.  Emocjonujące podsumowanie osiągnięć i dokonań uczniów ukoronowano Nagrodą Wójta Gminy Gostynin za najwyższą średnią ocen (5,17) dla Julii Szajneckiej. Ważnym momentem było wręczenie Listów Gratulacyjnych rodzicom – ich dzieci osiągnęły wysoką średnią ocen, uzyskały wzorową ocenę z zachowania lub reprezentowały godnie szkołę.

Uczniowie klasy III  z wychowawcą panią Elżbietą Rewicką przygotowali część artystyczną pod tytułem „Czas nie będzie na nas czekał” oraz wzruszający film przedstawiający ich życie w szkole. Podziękowali panu Dyrektorowi, nauczycielom i pracownikom szkoły. Na zakończenie uczniowie klasy drugiej pod opieką pani Agnieszki Izydorczyk pożegnali swoich kolegów i koleżanki oraz wręczyli upominki.

Absolwentom życzymy powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym, udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku.