Kolejna wycieczka za nami!

W dniu 21 czerwca uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wybrali się na wycieczkę szkolną. Tym razem 20 uczniów klasy VI i 4 uczniów z klasy V świetnie bawiło się na kręgielni w Płocku.

Mimo, że dla naszych uczniów było to zupełnie nowe doświadczenie poradzili sobie z nim naprawdę świetnie. Dwie godziny spędzone na kręgielni minęły nie wiadomo kiedy, ale na szczęście to nie był koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Po wizycie w Arturro Bowling Club cała grupa wybrała się na posiłek do restauracji McDonald. Oprócz tego, że uczniowie mogli miło spędzić czas w swoim gronie, uczą się odpowiedniego zachowania w różnych miejscach i sytuacjach, a przede wszystkim uczą się samodzielności. Opiekę w czasie wyjazdu sprawowała  Pani Elżbieta Matysek, Pani Aneta Jędrzejczak i Pani Magdalena Frankowska.