Plastikowe nakrętki pilnie poszukiwane! Podsumowanie zbiórki!

Od kilku już lat bardzo aktywnie zarówno uczniowie, ich rodzice, a także grono pedagogiczne naszej szkoły włączają się w zbiórkę nakrętek, która jest prowadzona przez Panią Magdalenę Frankowską. Przez cały rok szkolny skrupulatnie liczymy korki i zapisujemy kto ile nakrętek przynosi. Musimy przyznać, że jesteśmy pełni podziwu dla niektórych uczniów bo naprawdę liczba zbieranych przez nich nakrętek jest imponująca.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy w tym roku przynosili nakrętki:

1. Oddział przedszkolny:

Cywiński Wiktor – 435 nakrętek

Gralak Michał – 1412 nakrętek

Majewski Kewin – 480 nakrętek

Tyszkiewicz Jakub – 150 nakrętek

Tyszkiewicz Szymon – 150 nakrętek

Witczak Oliwia – 6627 nakrętek

Zalewski Adrian – 120 nakrętek

Zielińska Klaudia – 160 nakrętek

Zieliński Mateusz – 3000 nakrętek

Matecki Bartłomiej – 25 nakrętek

1. Klasa I

Gutkowski Jakub – 1062 nakrętek

Krawczyk Kamil – 3369 nakrętek

Pluskota Oliwia – 1115 nakrętek

Przygodzka Zuzanna – 943 nakrętek

Rędzikowski Krzysztof – 516 nakrętek

1. Klasa II

Choińska Marta – 775 nakrętek

Gołembiewski Krzysztof – 17950 nakrętek!!!!!

Habel Nikola – 1598 nakrętek

Witkoś Bartłomiej – 963 nakrętek

1. Klasa III gimnazjum

Jabłońska Marzena – 607 nakrętek

Serdecznie gratulujemy Krzysztofowi Gołembiewskiemu z klasy drugiej i jesteśmy pełni podziwu. Krzysio oczywiście za swoje zaangażowanie w zbiórkę nakrętek został nagrodzony co mamy nadzieję, że zmotywuje go do równie aktywnego udziału w zbieranie korków w przyszłym roku szkolnym. Co więcej w tym roku szkolnym Krzysio pobił swój własny rekord z poprzednich lat. W poprzednim roku szkolnym Krzysio uzbierał 17250 nakrętek, a w tym roku aż 17950.

Mimo wspaniałych efektów zbiórki nakrętek jakie przedstawiliśmy powyżej z przykrością musimy stwierdzić, że jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w naszej szkole uczy się aż 196  uczniów, to te 37 osób które wymienione zostały wyżej to naprawdę bardzo niewiele. Aczkolwiek na uwagę zasługuje fakt, że w ubiegłym roku w zbiórkę plastikowych nakrętek włączyło się tylko 29 uczniów, a więc cieszy nas fakt, że z roku na rok liczba uczniów chcących pomagać powoli, ale jednak rośnie. No cóż jedyne co możemy - to mieć nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym pozostali uczniowie naszej szkoły aktywniej włączą się w tą akcję.

Jak co roku przyznaliśmy też nagrodę dla klasy, która w przeliczeniu na jednego ucznia nazbierała najwięcej nakrętek. No i chyba dla nikogo zaskoczeniem nie jest, że dzięki zaangażowaniu Krzysia Gołembiewskiego  nagrodę tą przekazaliśmy na ręce przewodniczącej klasy II bo to właśnie ta klasa w przeliczeniu na jednego ucznia uzbierała najwięcej nakrętek.

Jesteśmy dumni, że  wielu osobom nie jest obojętny los innych. Dziękujemy, że  w tak prosty sposób włączyliście się w akcję charytatywną zbierania plastikowych nakrętek na rzecz chorych dzieci, tym bardziej że w bieżącym roku szkolnym wszystkie wspólnie uzbierane nakrętki przekazaliśmy na rzecz Franka Wojtalewicza z Gostynina.

Dziękujemy Wam za Wasza wrażliwość na problemy innych i mamy nadziej, ze w przyszłym oku również będziecie aktywnie brać udział w zbiórce.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy tak aktywnie włączyli się w naszą akcję i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie uda nam się uzbierać jeszcze więcej plastikowych nakrętek.

Ostatnia praca domowa w tym roku szkolnym – nawet w czasie wakacji zbierajcie plastikowe  nakrętki!