TEST YOUR ENGLISH

Dnia 6 czerwca aż pięcioro uczniów klasy szóstej godnie reprezentowało naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – TEST YOUR ENGLISH. Chętnych uczniów było więcej, niestety organizatorzy konkursu prosili o wytypowanie do konkursu maksymalnie 5 najlepszych osób w szkole.

Do konkursu zgłosiły się szkoły z Emilianowa, Sierakówka, Białotarska i dwie szkoły z Gostynina – Szkoła Podstawowa Nr 1 i Szkoła Podstawowa Nr 2.. Naszą szkołę reprezentowała Brzezińska Julia, Jesionowska Julia, Mateusz Kurek ,Kafarska Adrianna i Słomkowska Alicja. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było rozwiązanie testu gramatyczno – leksykalnego z elementami wiedzy o państwach angielskiego obszaru językowego na poziome A1 / A2. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów klas szóstych. Poziom wszystkich uczestników konkursu był bardzo wysoki dlatego tym bardziej jest nam miło poinformować, że uczeń Mateusz Kurek wywalczył  zaszczytne IV miejsce! Tak trzymać Mateusz – jesteśmy z Ciebie dumni! Wszystkim uczestnikom konkursu również serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!