Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Zielona Szkoła w Goreniu Dużym

W dniach 1-3 czerwca 2015 uczniowie klasy II gimnazjum wraz z wychowawcą p. Elżbietą Rewicką i p. Agnieszką Izydorczyk byli na Zielonej Szkole w Goreniu Dużym.

Zainteresowaniem uczniów cieszyły się zajęcia z pieczenia chleba, podczas których wszyscy uczestnicy robili bułeczki, piekli, a potem kosztowali. Ciekawe były również zajęcia survivalowe. Chłopcy samodzielnie rozkładali namiot, wykonali szałas i przygotowali ognisko. Mieliśmy  również pieczenie kiełbasek  oraz dyskotekę. W wolnych chwilach od zajęć mogliśmy obserwować zwierzęta w mini zoo, grać w piłkę nożną, siatkową, warcaby i badmintona, a także uczestniczyć w konkursach przygotowanych przez opiekunów. Było przy tym dużo uśmiechu, radości i satysfakcji. Dziękujemy wszystkim osobom z Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym za miłą atmosferę, ciekawe zajęcia, dobre warunki mieszkaniowe i smaczne jedzenie.