Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Zielona szkoła w Zaździerzu

Uczniowie klasy III i I gimnazjum w tym roku spędzili uroczo czas w Ośrodku Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „ 12  Dębów” w Zaździerzu. Położony jest w pięknym kompleksie lasów sosnowych i mieszanych w obszarze Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.

Tak jak w ubiegłym roku uczniowie zakwaterowani byli w pokojach dwu i cztero-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Teren wokół ośrodka oraz  okolice sprzyjały aktywnym formom spędzania czasu wolnego oraz wypoczynku.

Uczniowie w programie swojego pobytu mieli :

- grę w paintball, spływ kajakowy po jeziorze Ciechomickim, park linowy, zapasy sumo, ognisko z pieczeniem kiełbasek. W wolnych chwilach pomiędzy atrakcjami uczniowie mogli skorzystać z boiska, gdzie rozgrywali turnieje piłki nożnej oraz dwóch ogni.

Punktem kulminacyjnym naszego pobytu w tym pięknym miejscu były zorganizowane wieczorne „podchody”.  Gra, w którą teraz już nie liczni potrafią się bawić cieszyła się dużym zainteresowaniem i wzbudzała wiele pozytywnych emocji.

Pobyt w Zaździerzu uczniowie oceniają na celujący i zapowiadają swoją wizytę już w przyszłym roku.

Bardzo dziękujemy dyrekcji i pracownikom ośrodka za bardzo miłą i sympatyczną atmosferę.

Więcej zdjęć w galerii.