Kibicomania

W dniu 5 maja 2015 r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbył się II turniej profilaktyczny "Kibicomania - fair kibicowanie tak ważne jak granie", zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów oraz Komendę Powiatową Policji w Gostyninie.

W turnieju wzięły udział dzieci z klas VI i V naszej szkoły.

Chłopcy w składzie: Adrian Kurkowski, Kacper Grzegorczyk, Kuba Suwalski, Kacper Zieliński, Kacper Stasiak, Bartłomiej Witkoś pod opieką p. Lucjana Lewandowskiego rozgrywali mecze piłki noznej zaś dziewczęta z klasy VI pod opieką p. Anety Jędrzejczak w składzie: Oliwia Janiszewska, Zuzanna Kafarska, Klaudia Złotowska, Maja Michalska, Martyna Śmiałkowska oraz Izabela Cywińska ochoczo zagrzewały chłopców do walki o jak najlepsze wyniki.

W końcowej klasyfikacji drużyna chłopców zajeła V miejsce, a kibicujące dziewczyny otrzymały dyplom za "Kibicowanie na Świtatowym Poziomie".

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.