Czysty Czerwony Kapturek

W dniach 14 - 16 kwietnia 2015r. dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły uczniów i wychowawczynie oraz swoich rodziców na przedstawienie pt. "Czysty Czerwony Kapturek". Wszyscy aktorzy doskonale odtwarzali swoje role, widzom podobały się kostiumy i dekoracja. Dziekujemy za przygotowanie dużych plakatów p. Grażynie Pszczółkowskiej oraz dodatkowe miłe niespodzianki od klasy III. Wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia zadeklarowali, że będą dbać o zdrowie przestrzegając zasad zdrowego odżywiania, utrzymywania higieny i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Jako bilety wstępu dzieci miały przynieść podpisane, samodzielnie wykonane prace plastyczne na temat: "Jak dbam o zdrowie" w formie i technice zupełnie dowolnej. Najładniejsze z nich zostaną nagrodzone, a wszytkie prace możemy oglądać przy wejściu głównym do naszej szkoły.