Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

II klasa w Belnie

18  czerwca 2014 r. uczniowie klasy drugiej oraz rodzice i wychowawca klasy wzięli udział w wycieczce rowerowej do miejscowości Belno, gdzie prowadzona jest budowa boiska środowiskowego. Z uśmiechem na twarzach, ogrzewani promieniami słońca pokonaliśmy trasę 9 kilometrów. Na miejscu czekały na nas grillowane kiełbaski, przygotowane przez rodziców. Po poczęstunku i krótkim odpoczynku po podróży rozpoczęła się wspólna zabawa; gry i zabawy z piłką, budowanie z piasku, malowanie kredą na asfalcie.

Na konioec naszego pobytu wszyscy z przyjemnością zjedli lody. Około godziny 12 ruszyliśmy w drogę powrotną. Trochę zmęczeni podróżą, ale szczęśliwi i pełni miłych wrażeń dotarliśmy do szkoły. Już zaplanowaliśmy kolejną wycieczkę rowerową w nowym roku szkolnym.