Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Dla Mam i Dzieci w Białem

24 maja 2014 roku na terenie Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem odbył się po raz czwarty festyn z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Piękna, słoneczna pogoda i moc atrakcji zachęciły wielu mieszkańców Gminy Gostynin do uczestnictwa w festynie.

W części artystycznej wystąpili uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Białotarsku z okolicznościowym montażem słowno - muzycznym. Humorystyczny występ wprowadził uczestników uroczystości w dobry nastrój. W inscenizacji wystąpili: Anna Rutkowska, Patrycja Szmydt, Patrycja Pol, Patrycja. Adam Kafarski, Martynka Ostrowska, Karolina Rosiak, Justyna Gościniak, Klaudia Ziółkowska, Magdalena Grudzińska, Radek Felińczak i Bartłomiej Włodarzewski. Dla wszystkich Mam obecnych na festynie uczniowie naszej szkoły przygotowali serduszka i karty z życzeniami.