Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Aktywna przygoda

Okolice Zaździerza należą do najbardziej malowniczych obszarów Mazowsza. Wiosną urzekają dywanami kwitnących zawilców, śpiewem ptaków we wszystkich zakątkach, latem zapachem rozgrzanego igliwia i szumem wody nad jeziorem. Jesienią przyciągają grzybiarzy, a zimą miłośników spacerów i kuligów. Wszystko to sprawia, że jest to miejsce sprzyjające wypoczynkowi i relaksowi.

I właśnie taka informacja zachęciła uczniów naszej szkoły do wyjazdu na trzy dni do tego ośrodka. Wybór okazał się doskonały. Obok poczucia komfortu i profesjonalizmu miejsce to posiada niepowtarzalną, rodzinną atmosferę. Zamieszkaliśmy w hotelu nr 2 w 2 i 3 – osobowych pokojach   wyposażonych w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka oraz toaleta), telewizor oraz dostęp do Internetu. Teren Ośrodka sprzyjał aktywnym formom wypoczynku. Mogliśmy korzystać z ogrodzonego uniwersalnego boiska tartanowego przeznaczonego do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, nożną i tenisa ziemnego oraz zadaszonych szachów ogrodowych na świeżym  powietrzu. Atrakcją dla uczniów był  basen kryty (długość 15m, głębokość 160 cm) z dwoma wannami jaccuzi oraz sauną rzymską parową. W ogródku grillowym zorganizowaliśmy dyskotekę. Nasi uczniowie pod okiem instruktorów  przeżyli dreszcz emocji w Parku Linowym i podczas  gry w paintball. Wiele śmiechu wzbudziły rozgrywki w sumo. Na wyróżnienie zasługują znakomite śniadanie i kolacje w formie bufetu szwedzkiego oraz smaczne domowe obiady. Wszyscy wrócili wypoczęci i zadowoleni.