Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty w naszej szkole

Miło nam poinformować, że uczniowiwe klasy szóstej, uczęszczający do naszej szkoły, uzyskali w tym roku bardzo dobre wyniki ze Sprawdzianu Szóstoklasisty.

Średnia ilość punktów otrzymanych przez uczniów klasy VI w Szkole Podstawowej w Białotarsku  wynosiła 23,71.

Jest to wynik o prawie jeden punkt procentowy wyższy od średniego wyniku statystycznego ucznia w kraju. Jest to także wynik wyższy niż średnia w powiecie gostynińskim i gminie Gostynin.

W tabelce poniżej prezentujemy porównanie średnich procentowych wyników uczniów naszej szkoły, Gminy Gostynin, powiatu gostynińskiego i średniej krajowej.

Wynik średni punkty

Szkoła Podstawowa w Białotarsku

w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

w Białotarsku

Gmina Gostynin 22,40
Powiat gostyniński 22,96
Kraj 22,75

Najlepszy wynik ze sprawdzianu uzyskała Julia Szajnecka 39 punktów na 40 możliwych.

Serdecznie gratulujemy jej oraz wszystkim uczniom klasy szóstej i życzymy  sukcesów w gimnazjum.