Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Choinka szkolna

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w sobotę 26.01.2013r, na którą czekali z wielką niecierpliwością uczniowie.

Dzieci i młodzież mieli okazję zaprezentować swój taneczny talent podczas zabawy, a także skosztować pyszności przygotowanych przez Rodziców. Od godz.13.00 do 16.00 bawiły się dzieci z klas 0-IV, natomiast od 16.00 do 20.00 klasy starsze. Dla uczestników zabawy rodzice przygotowali poczęstunek. Nie zabrakło również Mikołaja, który rozdawał najmłodszym paczki. Wszyscy bawili się w rytmach znanych przebojów dyskotekowych. Z głośników płynęły także dedykacje muzyczne – uczestnicy obdarowywali nimi siebie nawzajem oraz nauczycieli. Panowała gorąca atmosfera. Każdy zgodnie uznał, że zabawa się udała i niechętnie wracał do domu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę.