Konkurs LOP

W poniedziałek w sali konferencyjnej  Starostwa Powiatowego w Gostyninie zostały ogłoszone wyniki konkursów organizowanych przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody w Płocku we współpracy z oddziałem LOP w Gostyninie.

Celem konkursów było było miedzy innymi poszerzenie wiedzy na temat gatunków ptaków występujacych w Polsce, zwrócenie uwagi na zagrożenia i potrzebę zapewnienia ochrony siedlisk ptaków i zapoznanie z formami ich ochrony.

Z naszej szkoły nagrodzeni zostali uczniowie biorący udział w konkursie fotograficznym na temat "Mój ulubiony ptak" w kategorii uczniów klas IV-VI.

Zuzanna Przygodzka z kl. IV i Marta Toruniewska z kl. VI zajęły I miejsce, a Alicja Kaczmarek i Adam Gutkowski z kl. VI miejsca II.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.