Aquapark wita nas!

Pierwsza sobota grudnia, godzina 8 rano, na dworze siarczysty mróz. A my uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Białotarsku mimo zimowej aury i wczesnej pory wybraliśmy się na kolejną już w tym roku wycieczkę szkolną. Chyba nic nie jest w stanie zniechęcić nas do kolejnego wyjazdu.

Tym razem, jak to zwykle w soboty bywa,  udaliśmy się na wodne harce do aquaparku w Kutnie – wszak o formę fizyczną trzeba dbać niezależnie od pory roku i dnia tygodnia. Po dwóch godzinach korzystania ze wszystkich atrakcji aquaparku udaliśmy się na do restauracji McDonald, aby „uzupełnić” stracone kalorie. Najedzeni i naładowani pozytywną energią w godzinach popołudniowych wróciliśmy pod szkołę gdzie czekali już na nas stęsknieni rodzice.

Wspólnie spędzony czas jak zwykle upłynął równie miło jak szybko.

Podczas wyjazdu nad naszym bezpieczeństwem czuwały Panie: Agnieszka Witkoś, Aneta Jędrzejczak i Magdalena Lebioda.