Wycieczka do Płocka

28 listopada uczniowie klas IV – VI wybrali się na wycieczkę do Płocka. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w kinie Helios, gdzie uczniowie obejrzeli film „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Jest to historia oparta na popularnej baśni. Opowiada o młodej dziewczynie, która zostaje przeniesiona do świata żołnierzy z piernika i armii myszy. Fabuła filmu zachwyca tajemniczością, wciąga i porusza swoim przekazem.

Kolejnym punktem wycieczki Park Trampolin Adrenalina, gdzie czekały na uczniów różnej wielkości  trampoliny, ścieżki akrobatyczne, strefy koszykówki, piłki ręcznej i basen z gąbkami. Skakanie na trampolinach to nie tyko wysiłek fizyczny ale również super zabawa, która dostarcza dużej dawki energii i poprawia samopoczucie.

Na zakończenie wycieczki uczniowie udali się do restauracji McDonald.

Wyjazd był bardzo udany. Uczniowie wrócili zadowoleni do domu.