Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Aquapark wita nas!

27 października tuż przed godziną 9.00 przed Szkołą Podstawową w Białotarsku ogromne zamieszanie – mnóstwo aut, autokar, rodzice, uczniowie. Każdy pomyśli – a co w tym dziwnego? Owszem nie byłoby w tym nic dziwnego, normalny widok przed szkołą, gdyby nie fakt, że 27 października to sobota J Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia bo na wycieczki organizowane w naszej szkole jeździmy bardzo chętnie i to nie tylko te organizowane od poniedziałku do piątku, ale także te, które odbywają się  w dni wolne od nauki, czyli właśnie soboty.

Pierwszy punkt naszego wyjazdu to nie odwiedzany przez nas od czerwca Aquapark w Kutnie. Spędziliśmy tam dwie godziny korzystając z naprawdę wszystkich atrakcji oferowanych przez obiekt. Doskonalenie technik pływania, rwąca rzeka, gra w piłkę wodną, ścianka wspinaczkowa, obowiązkowo zjeżdżalnie, wygrzewanie się w jacuzzi, a nawet pobyt w saunach. Po wizycie w Aquaparku udaliśmy się na posiłek do restauracji McDonald’s bo chyba nikogo nie zdziwi, że po dwóch godzinach tak intensywnego wysiłku nasze organizmy domagały się posiłku. Kolejny wyjazd do Aquaparku już niebawem – nie możemy się doczekać.