Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w dniu 8 stycznia 2024r. w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczno - edukacyjne z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie: asp. Grzegorzem Rutkowskim i podkom. Krzysztofem Olszarem. Podczas prelekcji policjanci przypomnieli o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Omówili zasady bezpieczeństwa podczas przebywania na świeżym powietrzu oraz zasadach bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Uczniowie mogli przypomnieć sobie, jak należy się zachować, gdy staną się świadkami zdarzenia, w którym zagrożone jest ludzkie życie oraz pod jakie numery dzwonić, aby uzyskać potrzebną pomoc. W tym celu uczniowie zostali obdarowani brelokami zawierającymi numery alarmowe.
Policjanci zakończyli spotkanie życząc bezpiecznych i udanych ferii zimowych.
Dziękujemy za wizytę, cenne wskazówki zostaną w pamięci uczniów.