Mikołajkowy wyjazd do Płocka

W piątek 7 grudnia uczniowie z klasy V, VI i VII wspólnie z opiekunami Panią Anetą Jędrzejczak, Anitą Stempniak i Magdaleną Lebiodą udali się na wycieczkę szkolną do Płocka. Zaczęliśmy od wizyty w Kinie Helios i obejrzenia bardzo ciekawego filmu pt.: „Zegar Czarnoksiężnika”. Była to przygodowa opowieść fantasy, o konsekwencjach igrania z wiecznością. Po prawie dwóch godzinach interesującego seansu w kinie udaliśmy się do kręgielni, gdzie większość z nas po raz pierwszy miała możliwość spróbowania swoich sił w grze w kręgle. Zmęczeni rozgrywkami, ale w wyśmienitych humorach na zakończenie naszego wyjazdu udaliśmy się do Restauracji McDonald’s na smaczny posiłek, a następnie w drogę powrotną do szkoły.